درباره ما
  • ثبت نام


درباره ی ما

شرکت شیمی نصر در سال 1374 تأسیس و فعالیت خود را به عنوان یکی از اولین تولیدکنندگان صنعت بسته بندی بر پایه ظروف ساخته شده از PET آغاز و در سال های آتی و براساس تکنولوژی روز جهان دستگاه تولید درب گازدار بدون لاینر را خریداری نموده و افتخار تولید اولین درب از این نوع را نصیب خود کرد. 


سپس در سال 1380 و با توجه به سلایق مصرف کنندگان محصولات غذائی و با توجه به شکل بسته بندی عرضه شده از سوی تولیدکنندگان و بالطبع نیاز این صنایع به اشکال جدید و روز آمد بسته بندی در جهان طرحی نو را در این عرصه در نظر گرفته و امکانات لازم جهت انجام این امر را تهیه دید. 


هم اکنون این شرکت با در اختیار داشتن سالن های تولیدی به مساحت 3500 متر مربع با تاجی 11 متری جهت استفاده از ارتفاع قابلیت ان را دارد که ظرفیت تولید خود را تا سه برابر افزایش دهد که این امر در راستای طرحهای جدید پیش بینی شده در دست بررسی میباشد. 


لازم بذکر است که کلیه ماشین آلات این شرکت از تولیدکنندگان برتر صنعت تزریق و بسته بندی در دنیا خریداری شده و در توان تولیدی و کیفیت محصول و طراحی شکل آنها کاملاً با تکنولوژی روز جهانی هماهنگ میباشد.  • p1
  • p2
  • p3
  • p4
  • p81
  • p82
  • p88
آدرس ما:
 
آدرس شرکت                                                                                                                             تهران - خیابان فرمانیه (شهید لواسانی) - خیابان آریا - دو راهی آریا - طبقه فوقانی بانک سامان - پلاک 5 صندوق پستی 1936946611
تلفن :  22830085 21 98+ 
فکس : 22804945 21 98+ 
آدرس کارخانه:                                                                                                          
 البرز - شهرک صنعتی اشتهارد - بلوار غزالی غربی - بعد از تقاطع علامه جعفری - گلرخ دوم                                                                                                 
تلفن :  37773901 26 98+ 
فکس : 37774477 26 98+

استاندارد اروپایی

دستگاه تزریق پریفرم این واحد تولیدی از شرکت KRAUSS MAFFEI آلمان که از برترین سازندگان ماشین آلات تزریق در اروپا و دنیا بوده و از نظر تیراژ تولید و کیفیت کم رقیب میباشد خریداری و دقت بسیار زیادی در اشکال قالب طراحی شده و به کار رفته است. دستگاههای فوق الذکر توسط طیف متنوعی از قالب پشتیبانی میگردد و امکان تولید انواع سایز پریفرم را در گرماژ مختلف فراهم می آورد بطوریکه این شرکت قابلیت تولید پریفرم از سایز 21 تا 47 گرم را داراست. 

صرفه جویی معادل 30% در مصرف انرژی

به دلیل شکل و ابعاد خاص پریفرم و طول و ضخامت ایده آل در نظر گرفته شده در طراحی اولیه صرفه جوئی معادل 30% در مصرف انرژی در دستگاه باد را نسبت به پریفرم هایی با گرماژ مشابه ایجاد می نماید و طبق اذعان کلیه مصرف کنندگان ضایعاتی در حد صفر نیز میتوان برای آن متصور بود.