واحد کنترل کیفی
  • ثبت نام


واحد کنترل کیفی

واحد کنترل کیفی

عمده بحث کنترل کیفیت مربوط به انجام نمونه گیری از محصولات، بازرسی آن نمونه‌ها و تعمیم نتایج به کل انباشت محصول است که بر اساس روش‌های آماری انجام می‌گیرد. از دیگر روش‌های مورد استفاده در کنترل کیفیت، کنترل فرایند تولید محصول به جای کنترل محصول تهیه شده است که با استفاده از روش‌های آماری مانند SPC و ... انجام می‌گیرد. مبحث کنترل کیفیت، جایگاه ویژه‌ای در مباحث نظام‌های جامع مدیریت کیفیت دارد.

 

شرکت شمی نصر با دارا بودن واحد مستقل QC و کنترل کیفیت محصولات تولیدی قبل از ارسال به مشتری و با تکیه بر آزمایشگاه مجهز خود، این اطمینان را برای مشتریان خود به ارمغان می آورد که همواره بهترین و با کیفیت ترین محصول را در اختیار خواهند داشت.

 

 این واحد مجهز به دستگاههای آزمایشگاهی پیشرفته ای از جمله 

1- دستگاه MFR جهت تست مواد پلی اتیلن و گرید آنها

2-دستگاه پلاریمتر جهت نمایش معایب مربوط به سطوح پریفرم

3- PH METER جهت اندازه گیری PH مواد اولیه و محصولات

4- دستگاه قالب گیری پریفرم که شامل قالب، کمپرسور باد، گرمکن و ... جهت اطمینان از عملکرد صحیح پریفرم قبل از ارسال آن برای مشتری است.

و ...

 

  • p100
  • p101
  • p120
  • p30
  • p97
  • p98
  • p99
آدرس ما:
 
آدرس شرکت                                                                                                                             تهران - خیابان فرمانیه (شهید لواسانی) - خیابان آریا - دو راهی آریا - طبقه فوقانی بانک سامان - پلاک 5 صندوق پستی 1936946611
تلفن :  22830085 21 98+ 
فکس : 22804945 21 98+ 
آدرس کارخانه:                                                                                                          
 البرز - شهرک صنعتی اشتهارد - بلوار غزالی غربی - بعد از تقاطع علامه جعفری - گلرخ دوم                                                                                                 
تلفن :  37773901 26 98+ 
فکس : 37774477 26 98+

استاندارد اروپایی

دستگاه تزریق پریفرم این واحد تولیدی از شرکت KRAUSS MAFFEI آلمان که از برترین سازندگان ماشین آلات تزریق در اروپا و دنیا بوده و از نظر تیراژ تولید و کیفیت کم رقیب میباشد خریداری و دقت بسیار زیادی در اشکال قالب طراحی شده و به کار رفته است. دستگاههای فوق الذکر توسط طیف متنوعی از قالب پشتیبانی میگردد و امکان تولید انواع سایز پریفرم را در گرماژ مختلف فراهم می آورد بطوریکه این شرکت قابلیت تولید پریفرم از سایز 21 تا 47 گرم را داراست. 

صرفه جویی معادل 30% در مصرف انرژی

به دلیل شکل و ابعاد خاص پریفرم و طول و ضخامت ایده آل در نظر گرفته شده در طراحی اولیه صرفه جوئی معادل 30% در مصرف انرژی در دستگاه باد را نسبت به پریفرم هایی با گرماژ مشابه ایجاد می نماید و طبق اذعان کلیه مصرف کنندگان ضایعاتی در حد صفر نیز میتوان برای آن متصور بود.