درب بطری
  • ثبت نام


مشخصات فنی درب های بطری

 

استاندارد گلوئی: PCO.28

وزن: 3.2gr

کاربری: انواع بطری با گلوئی PCO.28 آشامیدنیهای گازدار- آب مصرفی- روغن های خوراکی و مایعات بهداشتی  1- دستگاههای تولید درب این شرکت از کارخانه krauss-maffei آلمان خریداری گردیده است. کارخانه krauss-maffei جزو اولین و کاملترین تکنولوژی ها در زمینه تولید درب بطری های نوشابه بدون لاینر می باشد. 

2- درب های بطری تولید شده این شرکت هم برای نوشابه های گازدار و هم نوشابه های بدون گاز قابل استفاده است. 

3- نوع طراحی استاپرها برای گازبند شدن دربها به گونه ایست که ضریب اطمینان بسیار بالائی از این نظر ایجاد نموده است. 

4- نوع طراحی پلمپ دربها به نحوی است که باز کردن دربها به راحتی صورت می گیرد. 

5- دربهای تولید شده توسط این شرکت قابلیت تطبیق با انواع پریفرم های موجود در بازار ایران را دارا بوده و کمترین ضایعات را در فرآیند تولید ایجاد می نماید. قابل توجه اینکه درب بعد از مرحله filling بر روی بطری بسته می شود و لذا ضایعات ایجاد شده در این مرحله باعث خرابی توامان بطری، درب و نوشیدنی پرشده می گردد. بنابراین در صد ضایعات پائین در این مرحله از اهمیت بالائی برخوردار است.

6- بسته بندی درب ها بصورت کارتن های 3000 عددی می باشد.  • 12
  • 14
  • 33
  • 34
  • 35
  • 4
  • 6
  • 8
آدرس ما:
 
آدرس شرکت                                                                                                                             تهران - خیابان فرمانیه (شهید لواسانی) - خیابان آریا - دو راهی آریا - طبقه فوقانی بانک سامان - پلاک 5 صندوق پستی 1936946611
تلفن :  22830085 21 98+ 
فکس : 22804945 21 98+ 
آدرس کارخانه:                                                                                                          
 البرز - شهرک صنعتی اشتهارد - بلوار غزالی غربی - بعد از تقاطع علامه جعفری - گلرخ دوم                                                                                                 
تلفن :  37773901 26 98+ 
فکس : 37774477 26 98+

استاندارد اروپایی

دستگاه تزریق پریفرم این واحد تولیدی از شرکت KRAUSS MAFFEI آلمان که از برترین سازندگان ماشین آلات تزریق در اروپا و دنیا بوده و از نظر تیراژ تولید و کیفیت کم رقیب میباشد خریداری و دقت بسیار زیادی در اشکال قالب طراحی شده و به کار رفته است. دستگاههای فوق الذکر توسط طیف متنوعی از قالب پشتیبانی میگردد و امکان تولید انواع سایز پریفرم را در گرماژ مختلف فراهم می آورد بطوریکه این شرکت قابلیت تولید پریفرم از سایز 21 تا 47 گرم را داراست. 

صرفه جویی معادل 30% در مصرف انرژی

به دلیل شکل و ابعاد خاص پریفرم و طول و ضخامت ایده آل در نظر گرفته شده در طراحی اولیه صرفه جوئی معادل 30% در مصرف انرژی در دستگاه باد را نسبت به پریفرم هایی با گرماژ مشابه ایجاد می نماید و طبق اذعان کلیه مصرف کنندگان ضایعاتی در حد صفر نیز میتوان برای آن متصور بود.